Botoks

Gündem

 

Yaş ilerlemesiyle beraber kırışıklıklar ve ciltte çeşitli çizgiler meydana gelebilmektedir. Bu noktada botoks ile beraber bu yaşlılık belirtileri geçici süreliğine yok edilmektedir. Botoks uygulanmasıyla beraber botoksun kalıcılık süresi 4 ile 6 ay arasında değişim gösterebilmektedir. Kalıcılık ve etki süresi kişiden kişiye göre değişim göstermekte olan faktörlerin arasında yer almaktadır. Emzirmekte olan ve hamile kadınlar dışında neredeyse herkese uygulanabilmektedir.

Botoks uygulanması sırasında doktor tercihi çok ciddi bir önem arz etmektedir. Bu noktada bulunduğunuz şehirde yer almakta olan en iyi plastik ve estetik cerrah arayışına girmeniz son derece normaldir. Ankara’da yaşayan kişiler gerçekten iyi bir doktor aradıkları sırada Op Dr. Zeynep Yasavur ve Op. Dr. Özgür Hürkal isimleriyle karşı karşıya kalabilmektedir. Bu iki isim her zaman botoks uygulamalarında en fazla tercih edilmekte olan ve profesyonel isimlerin arasında yer almaktadır.

https://www.instagram.com/opdrzeynepyasavur/

https://www.instagram.com/drozgurhurkal

Botoks İşlemi Nasıl Yapılır?

Botoks işleminin yapılması son derece kısa sürebilmektedir. Boyun,alın, kaz ayağı, kızgınlık çizgisi ve kaş kaldırma ve terleme önleme gibi işlemler yapılabilmektedir. Bu işlemin uygulanma süreci ise ortalama olarak 10 ile 15 dakika arasındadır. İşlemi yaptırmak isteyen kişiler bu noktada işlemi yaptırdıktan sonra sızı ve acı hissetmeyecektir. Uygulamanın yapılmasından sonra kişiler hemen normal iş hayatlarına geri dönebilmektedir. Yalnız botoks yaptırdığınız gün kuaför işlemlerinizi yaptırmamalı ve spora gitmemeniz gerekir. Ek olarak havuza 3 gün boyunca girilmemelidir.

Op. Dr. Zeynep Yasavur ve Op. Dr. Özgür Hürkal sizlere botoks noktasında en iyi şekilde hizmet vermektedir. Botoksun gerçekten ihtiyaç duyulduğu bölgelere yapılırken bunlar aynı zamanda alacağınız sonuçtan da memnun kalırsınız. Ankara’da yer almakta olmakta olan Hürkal ve Yasavur bu evrede en sorunsuz olan isimlerin arasında yer alır. Botoks yaptırmak isteyen kişilerin şehir dışından dahi ikiliye botoks yaptırma adına gitmekte olduğu görülebilmektedir. Bu şekilde bir problem yaşamadan botoksunuzu düzenli aralıklarla yerine getirebilir ve her zaman daha genç bir cilt görünümüne sahip olabilme imkanınız bulunmaktadır. Botoks yaptıran kadınlarda da özgüvenlerinde bir artış olmakta olduğu görülebilmekte ve insanlar kendisini daha iyi hissetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir