Diyarbakır’da 1 milyon liranın sahibi aranıyor

Ekonomi

Milli Piyango İdaresi genel Müdürlüğü’nce Sayısal Loto‘nun 1278’inci çekilişi yapıldı. Çekiliş sonuçlarına göre hatri sayilir büyüklükte ikramiye ‘7-12-19-24-25 ve 32’ numaralarına eşit etti. hatri sayilir büyüklükte ikramiyenin, Diyarbakır‘da oynanan kupona çıktığı belirlendi. ulusal Piyango İdaresi tarafından çekilişle için bahtlı rakamları tutturarak tek milyon 173 bin 680 Lira galip gelen talihli, Daha alana çıkmazken, Şehirde heyecan yaşandı.

Talihlinin kuponu, Diyarbakır’ın ortada Sur ilçesinin Dağkapı semtindeki Coşkun Kenan Doğruiş’in işlettiği bayide oynadığı belirlendi.

“BİZİ DE GÖRÜRSE İYİ OLUR”

Bayiyi işleten Coşkun Kenan Doğruiş, tek milyon 173 bin liralık ikramiyeyi galip gelen talihliyi tanımadığını belirterek, “Sayısal Loto’nun hatri sayilir büyüklükte ikramiyesi bizde çıktı. tek milyon 173 bin lira. Talihliyi tanımıyoruz. Hayırlı olsun kendilerine. alana çıkarsa bizi de görürse iyi olur. Gerçi öyle tek beklentimiz yok ama tekrar de ona hayırlı olsun. dahada evvel de 7’nci ayda da tekrar şans topundan 414 bin Lira vermiştik. Büfemiz bahtlı tek bayi. bütün müşterilerimizi bekliyoruz. Şu vakit işler çok şükür kötü değil, sezonun sonuna doğru dahada iyi olur” dedi.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Diyarbakır’da tek milyon liranın sahibi aranıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir