Ankara’da Antika Mobilya ve Antika Halı Alan Yerler

Advertorial

Ahşap mobilyaların kullanımı eski çağlardan bu yana oldukça popülerdir. Teknolojinin ilerlemesiyle her ne kadar farklı özelliklerde yeni nesil malzemelerden üretilen eşyalar çıksa da halen ahşap masa sandalye türü mobilyalar vazgeçilmezler arasında yerini korumaktadır. Gerek vintage kullanımın yaygınlaşması gerekse de dekorasyonda ahşap şıklığından vazgeçilememesi ikinci el piyasasında ahşap mobilyaların çokça tutulmasına neden olmuştur. Bu nedenle sık sık mobilyasını yenileyecek olanlar Ankara’da Antika Halı Alanlar aramaktadır. Piyasada bu konuda hizmet veren pek çok firma olmasına rağmen güvenilir firmaların sayısının oldukça az olması seçim yaparken dikkatli olunması konusunu müşterilere hatırlatır niteliktedir. Ankara bölgesinde tüm ilçelere hizmet götüren firmamız ahşap masa sandalye konusunda da kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetinin bir numaralı adresi haline gelmiştir.

Hangi Antika Ürünleri Alıyoruz?

Firmamız ahşap masa sandalye konusunda her türlü marka, model ve ahşap türünden mobilyaları piyasa değerinin en iyi fiyatına satın almaktadır. Satın alacağı ikinci el mobilyalarda aranan tek özellik onarımı yapılabilecek durumda olmasıdır. Çok eski mobilyalar dahi onarım ve bakım yapılarak satılabilmektedir. Ancak çok kötü durumda olan mobilyalar alınmamaktadır. Ankara’da Antika Mobilya Alan Yerler arasında firmamızın öne çıkmasının asıl nedeni kaliteli ve sıfıra yakın ürünlerin alıcılarla buluşturulmasıdır. Vintage masa sandalyelerin de yine atölyemizde aslına uygun bakım onarımı yapılmaktadır.

Antika Satmak İçin İzlemem Gereken Yol Nedir?

İkinci el Tarihi eşya antikahalı alanlar arasından firmamızla çalışmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Teknik ekibimiz size belli başlı birkaç yönelttikten sonra mobilyalarınıza ait görselleri istemektedir. Alınan verilere dayanılarak değerlendirme yapan firmamız teknik ekibi alıma karar verdikten sonra belirli gün ve saate randevu vermekte ve o zaman diliminde gelerek peşin ödeme yapıp eşyaları adresinizde satın almaktadır.

2.El Eşya Alım Hattı 0 532 411 10 13

2.El Ev Eşyalarınız ve 2.El Ofis Büro Eşyalarınız Mobilyalarınız , 2.El Beyaz Eşyalar LCD, LED,Plazma TV, Bilgisayar gibi Elektronik Eşyalarınızı Değerinden ve Yerinden Nakit Alalım.

Adresimiz. İtfaiye Meydanı Çalıkuşu Sok:4 Ulus Altındağ/ANKARA

İkinci el eşya alım ve satımı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için hemen 0 532 411 10 13 numaralı hattımızdan bizi arayınız. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını ve Ankara’da ikinci el eşya satmak ile ilgili tüm detayları görüşelim. Satmak istediğiniz tüm ürünleriniz için fiyat verelim. Başkentin en eski ve güvenilir firması ile rahat bir alışveriş yapma imkanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir