Taksiye binen Alman turistler şov yaptı!

Gündem

İstanbul’da araçlarına binen turistleri çok kazanç alarak dolandıran taksicilere baz alinarak operasyonlar olurken, Antalya‘nın Alanya kazasinda ise turistler ile taksiciler arasındaki içten diyaloglar dikkati çekiyor. Turistlerin eğlenceli yolculuk yapmaları amaciyla çeşitli aktiviteler tatbik edilen tek takside iki Alman ecnebi gezgin kızın, meşhur tek şarkıya playback yapıp dans etmeleri yasamsal medyada günün konusu oldu. ticari taksi sürücüsü ise bu tür eğlenceleri taksisinde sık sık yaptığını belirterek, turistlerin taksilerde kendisi kendilerini huzurlu hissetmeleri amaciyla elinden geleni yaptığını söyledi.

Alanya’da takriben 5 senedir taksicilik yapan Mustafa Yüksel, taksicisine çeşitli aktiviteler yaparak yabancı müşterilerinin alakasını çekiyor. Müşterileriyle devamlı hasbihal seklinde var olan Yüksel, taksisine aldığı yabancıların diline göre müzikler açarak eğlendiriyor. Taksisinde bunun için eş Bir hayli aktiviteler yapan Yüksel, müşteriyle kaynaşarak arkadaş oluyor ve güvenlerini kazanıyor. özellikle yerleşik yabancılar ticari taksi ihtiyacı duyduklarında Yüksel’e telefonla ulaşarak kendisi kendilerini gideceği noktaya götürmesini istiyor.

BEĞENİ YAĞDI

geçen Salı bugünü ise taksisine binen iki Alman kız meşhur tek şarkıya playback yapıp dans etmeleri günün konusu oldu. Yüksel, Alman kızlarının dans görüntülerini yasamsal medya hesabında paylaşması üstüne Bir hayli kişi tarafından zevk aldı.

“AVRUPALI TURİSTLER İLGİ İSTİYOR”

takriben 5 senedir taksici olarak çalıştığını aktaran Mustafa Yüksel, verdiği hizmeti anlattı. Yüksel, “Müşteriler verdiğim hizmetten gayet hoşnut olarak ayrılıyorlar. Taksiye Bir takım aktiviteler getirdim. mesele taksinin dahil kismina çeşitli ışıklar taktım. Avrupalı turistler çok alaka istiyor” dedi.

Taksisinde playback yapan Alman turistlerle alakalı konuşan Yüksel, yolculuk yaparken bunun benzeri tek olay yaşandığı aktardı. Yüksel, “Alman turistlerle yolculuk yaparken onların sevdikleri müziği açtım ve kameraya kaydetmeye başladım. alana bunun benzeri iyi tek şey çıktı. bendeniz bu görüntüleri yasamsal medyada paylaştım ve çok iyi tepkiler oldu. elbet güven ve ilgiden dolayı alana bunun benzeri şeyler çıkıyor. bendeniz devamlı yabancı müşterilerimle hasbihal seklinde oluyorum. Onlarla iletişim kuruyorum. doğal evvel güven saglamak önemli, sonrasında her şey spontane geliyor” diye konuştu.

Taksici Yüksel’in Alanya’daki devamlı müşterilerinden var olan ve Alanya’da yerleşik yaşan Norveçli ecnebi gezgin Ann Elin Ayah Elilefsen de Yüksel’e nihayet derece güvendiği amaciyla seçenek ettiğini söyledi. yaklasik olarak her vakit Tepe Mahallesi’ndeki evinden taksiyle Alanya merkeze gelen Eliefsen, “2.5 senedir emniyetli tek şekilde Mustafa Yüksel ile birlikte yolcu ediyorum. bay arkadaşım şu anda Norveç’te ve kendisi de giderken Mustafa’ya çok güvendiğini ve kendisi yokken ulaşımım ile alakalı rastgele tek sıkıntı yaşamayacağım ile alakalı içinin huzurlu olduğunu söyledi” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir