Kiraya verdiği 150 bin liralık aracı 1 buçuk aydır kayıp

Güncel

Oto kiralama işiyle uğraşan Ercan Tez, takriben tek buçuk ay evvel tek müşterisine değeri 150 bin Lira var olan tek araç verdi. 15 hergün parasını peşin alan Tez, dahada ardindan müşteriye ulaşamadı. Aracının perişan işlerde kullanıldığından şüphelenen Tez, yöneticilerin kendisine yardım edip aracının bulunmasını istiyor.

İhlas havadis Ajansı (İHA) muhabirine takriben 10 senedir bu işi yaptığını söyleyen Tez, “Yaklaşık tek buçuk ay evvel tek yurttaş geldi ona araç verdik. 15 hergün aldı, parasını verdi. O günden beri yurttaşa ulaşamıyoruz. tek havadis alamıyoruz, araç şuana civarindan kayıp. Aracın perişan Emelli kullanılacağını düşünüyoruz. Hiçbir ses yok adamdan, ulaşamıyoruz, telefonları kapalı. Emniyete de konuyu bildirdik.

Şimdiye civarindan rastgele tek netice alamadık. Bizim tek korkumuz bu aracın perişan amaçlarla kullanılması, bombalı hücum olayına karışması veyahut dahil kismina tek şey koyup taşımalarıdır. Bizim tek istediğimiz devletten biran evvel bu aracın bulunmasıdır. Aracımızın plakası bellidir. Bunu gören derhal ihbar etsin. bendeniz savcılığa gittim, hatali ilaninda bulundum. Aracın tek vakit evvel bulunmasını istiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir