Eski karısına ‘seks tuzağı’ kurdu

Dünya

İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; 50 yaşında olan Hughes, geçen sene 27 senelik evliliğini bitirdikten ardindan eşinin çöpçatanlık sitelerinde hesabı olduğunu ayrım etti.

Önce sahte profiller oluşturarak Daha önceki karısına rahatsız edici iletiler gönderen Hughes, en nihayetinde “Eşim yabancı erkeklerle evinde cinsel iliski uygulamak istiyor” yazan tek ileti paylaştı.

Bunun derhal peşinden kadının iki çocuğuyla birlikte yaşadığı Haneye Bir hayli bay geldi. Haberde isimi anılmayan kadın kapısına çöpçatanlık sitesindeki ilanın sahte olduğunu bildiren tek not yazmak zorunda kaldı.

Hughes bu sene ocakta ayında gözaltına alındı ve ile alakalı dava açıldı. Salı bugünü görülen davada hakim Timothy Spencer, “Eşinin hayatını kasten çekilmez kıldın” dedi. Hughes amaciyla mapus cezası öngören Spencer, güç vaziyette olduğunu göz önünde bulundurarak, 12 ay halk hizmeti cezasında karar kıldı. Hughes Daha önceki eşiyle temasa geçemeyecek, evinin 50 metre yakınına yaklaşamayacak.

Duruşmanın derhal peşinden hakim Spencer, Hughes’a “Beni düş kırıklığına uğratmazsan iyi edersin. Seninle bendeniz tek dahada görüşürsek bu civarindan merhametli olmam. Hayatına çekidüzen ver” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir