İstanbul Dijital Pazarlama Hikayesi

Advertorial

Biz İstanbul Dijital Pazarlama Ajansıyız

İstanbul Dijital Pazarlama Hikayesi

Uzun vadeli müşteri ilişkileri ve müşteri karlılığına olan güçlü bağlılığımız, dijital pazarlama ajansımızın başlangıçtan beri istikrarlı bir şekilde büyümesine yardımcı oldu. Eşsiz iş, endüstri, kitle ve şirkete özel hedeflerine uyan 300’den fazla müşterimizin her biri için özel planlar geliştirdik. Bu ilişkiler işimizin ve temel değerlerimizin merkezindedir.

En iyi müşteri deneyimi için, her müşterinin doğrudan dijital pazarlama stratejilerini yönlendiren analistle birlikte çalıştığı düz bir hiyerarşi kullanıyoruz. Bu işbirlikçi yaklaşımla, ekibinizin bir uzantısı olarak sizinle birlikte çalışabilir, işinizi çevrimiçi olarak tanıtmak için sektördeki pazarlama uzmanlığınızı ve dijital pazarlama becerilerimizi harmanlayabiliriz.

Degerlerimiz

Cesur olmak

Müşterilerimiz bizi dijital pazarlama uzmanlığımız için işe alıyor. Bazen bu, duymaktan hoşlanamayacakları şeyleri söylemeyi gerektirir, ama duymaları gerekir. Dijital pazarlama kampanyalarımızda ve müşterilerimizle iletişimimizde cesur olduğumuza inanıyoruz.

Meraklı Olmak

Bir şeyleri test ediyoruz. Farklı yaklaşımlar deneriz. Müşteriler için sonuçları geliştirmek için yaratıcı ve pratik yollar arıyoruz. Merakımızın bizi yeni yerlere götüreceğine inanıyoruz.

Sorumlu Olmak

Kendimizi sorumlu tutarız. İşler ters gittiğinde başkalarını suçlamak kolaydır. Farklı olarak yapabileceklerimizi içeriye bakmak çok daha zor. Kendi başımıza yapabileceğimiz şeyler varsa, başkalarının onları yapmasını beklemeyiz.

Öğrenmeye Devam Etmek

Eğitimi ciddiye alıyoruz çünkü sektörümüz sürekli değişiyor. Dijital pazarlama ajansı olarak en iyi stratejiler, taktikler ve endüstri haberleri hakkında güncel bilgi sahibi olmak bizim görevimiz olduğuna inanıyoruz.

Katları Taramaya İstekli Olun

Zaman zaman herkesin “zeminleri süpürmeye istekli” olması gerektiğine inanıyoruz, çünkü yapılması gereken bu. Üstümüzde ya da altımızda iş yok.

Çalışılacak En İyi ve En Parlak Şirket

Çalışılacak En İyi ve En Parlak Dijital Pazarlama Şirketlerinin bir parçası olarak, ülkenin en inanılmaz işletmelerinden bazılarının saygın şirketinde bulunmaktan heyecan duyuyoruz. Ödül, daha iyi bir iş kurmaya kararlı olan ve daha güçlü bir topluluk oluşturmaya adanmış şirketleri onurlandırıyor.

Dijital pazarlama ajansı olarak yıllar boyunca çalıştığımız müşteriler, ortaklar ve ekip üyelerine teşekkür ederiz. Oluşturduğumuz çalışmalardan ve müşterilerimiz için elde ettiğimiz hedeflerden gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir