Mehmet Yüksel: Bize yakışır şekilde maçlarımıza çıkacağız

Spor

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor’un başkanı Mehmet Yüksel, ligden düşmelerinin kesinleşmiş olmasına karşın kendilerine yakışır şekilde mücadelelere çıkacaklarını söyledi. Yüksel, Anadolu ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, ülkenin köklü kulüpleri arasında bulunan tek işçi takımı olarak güç günler geçirdiklerini hatırlatarak, canla başla ugras ettiklerini dile getirdi.

Bütün gelirlerin kesildiğini ve artık kimsenin destek de olmadığını belirten Yüksel, şunları kaydetti:

“Geçmiş idarelerin bu vaziyete düşürdüğü takımı kurtarmaya çalışıyoruz. ama hiç destek yok. Kardemir Karabükspor bu ülkenin köklü tek kulübüdür. Bu civarindan sade yok edilemez. Transferi açamadık ve altyapı oyuncularımızla mücadelelere çıktık. Ne yazık ki olmadı. Ligden düşmüş olabiliriz ama bu kulübün tek isimi var. Bize yakışır şekilde maçlarımıza çıkacağız ve mücadelemizi vereceğiz. nihayet maçımıza civarindan bunu yapacağız. Umarım çocuklara maneviyat olacak puanlar alırız.”

Adanaspor mücadelesi hazırlıkları

Kırmızı-mavili ekip, Spor Toto 1. Lig’in 27. haftasında iki Nisan Salı bugünü alanında oynayacağı Adanaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Hasan Doğan Spor Tesisleri’nde teknik patron İlhan Özer idareninde yapılan antrenman, ısınma koşusuyla başladı. Teknik çalışmanın yapıldığı iki saatlik idman, yarı sahada çift kati duvar mücadeleyle nihayet buldu.

Sakatlığı bulunan Yusuf Akbulut idmana katılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir