Havalı ve airsoft silahlar arasındaki farklar nelerdir?

Advertorial

Havalı tüfek airsoft gibi oyunlarda kullanılan, barut içermeyen ve öldürücü özelliği olmayan silah çeşitlerindendir. Havalı tüfekler genellikle kuru sıkı silahlarla karıştırılmaktadır. Kuru sıkı silahların esas amacı mermi ve öldürücü özellik olmadan gerçek silah sesi çıkartmasıdır.

Havalı tüfeklerde gerçek silah sesi çıkmaz. Son yıllarda en gerçekçi savaş oyunları için tercih edilmektedir. Özellikle ruhsatsız bir şekilde satın alınabilmesi sayesinde ülkemizde de yaygın olarak tercih edilmektedir.

Havalı Tüfek

Airsoft silahları da olarak da tanınan havalı tüfek modelleri,ateşli silahlardan farklı bir silah çeşididir. Barut içermeyen bu silah çeşitleri genel olarak hava enerjisi ile atış yapmaktadır. Çıkış sesi yüksek olsa da kuru sıkı silahlarla aynı sesi çıkarmamaktadır. Bunun yanı sıra barut içermediği için öldürücü özelliği bulunmamaktadır.

Bu silah çeşitlerinin içinde bulunan mermiler oldukça küçüktür, sayede de canlılara zarar vermez. Elbette direkt olarak ve yakın temastan atış yapılmamalı ve sorumlu davranılmalıdır. Kamp Seti olarak sitemiz üzerinden havalı silah modellerine göz atabilir, fiyatları kıyaslayabilir ve sizin için en uygun modeli güvenli alışveriş avantajları ile satın alabilirsiniz. İade ve değişim garantilerinin de bulunduğu silah çeşitleri için ücretsiz kargo seçeneği bulunmaktadır.

Orijinal ürün garantisi ile beraber Kamp Seti üzerinden avcılık ve doğa tutkunları için her ürünü kolaylıkla bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz. 1995 senesinden beri kalite ve müşteri memnuniyeti odağı ile alanında lider konumda bulunan Kamp Seti, gerçek mağazası ile beraber, tamamen orijinal ürün garantisine sahiptir.

Airsoft Fiyatları

Airsoft fiyatları satın alacağınız havalı silah çeşitlerine göre değişmektedir. Genel olarak gerçek silah ve kuru silah modellerinden daha uygun fiyatlı olmaktadır. Bu noktada fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise kırmalı, PCP ve tüplü modellerdir. Kırmalı olan havalı tüfek çeşitleri, tüp ya da herhangi bir araca sahip olmadan enerji kullanmaktadır.

Yaylı ve Vortex olmak üzere bunlar kendi içlerinde iki sınıfa ayrılmaktadır. Kırmalı havalı tüfeklerin özelliği tek tek atış yapmalarıdır. Oyun çeşidine ve ihtiyaca göre bu tüfek modelleri arasından sizin için en uygununa karar verebilirsiniz. Bu detaylar genel olarak airsoft fiyatları için belirleyici olmaktadır. Aklınıza takılan soruları ve ürünlerle ilgili daha detaylı almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Canlı yardım özelliğinin dışında bizimle haftanın her günü iletişim kurabilirsiniz. Airsoft silah çeşitlerine sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. Kamp Seti aracılığı dünyanın tanınmış markalarına ait modelleri; ürün garantisi ile satın alabilirsiniz. Bu silahları tercih ederken en çok dikkat etmeniz gereken unsur; teknik olarak atış mesafesidir. Menzil, Airsoft ürünlerde güç olarak ifade edilen bir yapıdadır.

Bir silahın atış gücü ne kadar yüksek olursa, silahın menzili o kadar yüksek mesafede olduğunu göstermektedir. Menzili yüksek, kaliteli ve amacınız için en uygun airsoft silahları sitemiz üzerinden garantili ve müşteri memnuniyeti ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir