Emekli Öğretmen, Oğlunu Bulmak İçin Gittiği Medyum Tarafından Dolandırılıp Cinsel Tacize Uğradı

Güncel

Bursa’da erkek çocuğu Haneye gelmeyen çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli öğretmen, sokakta yürürken tabelasını gördüğü medyum tarafından dolandırıldı. mevzu hakkinda açılan davaya katılan çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli öğretmen, medyumun kendisine cinsel tacizde de bulunduğunu argüman ederek psikolojisinin bozulduğunu söyledi.

OĞLUNU BULMAK İÇİN MEDYUMA GİRDİ

olay Bursa’nın ortada Osmangazi kazasinda alana geldi. çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli öğretmen olduğu öğrenilen H.Y, uzunca vakittir Haneye gelmeyen erkek çocuğunu Haneye getirmenin yollarını ararken, sokakta yürürken tabelasını gördüğü medyum Y.Ş’den yardım almaya karar verdi. Ani tek kararla Y.Ş’nin ofisine giden kadın, sekretere medyum Y.Ş. ile görüşmek istediğini söyledi. Kısa tek vakit bekledikten ardindan Y.Ş. ile görüşen kadın derdini anlattı.

OĞLU Haneye DÖNMEYİNCE YENİDEN MEDYUMA GİTTİ

uzunca vakittir erkek çocuğunun Haneye gelmediğinden dert yanan kadın, Y.Ş’den kendisine yardım etmesini istedi. Y.Ş, çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli öğretmenden 5 bin Lira karşılığında kendisine muavin olacağını söyledi. H.Y, medyuma 5 bin Lira parası olmadığını, kendisine üç bin 500 Lira verebileceğini söyledi. Parada anlaşan medyum Y.Ş, tek kağıda tek şeyler yazıp H.Y’ye vererek gece yarısı yakmasını istedi. Denileni yapan H.Y, aylar geçmesine karşın erkek çocuğu Haneye dönmeyince tekrar medyuma gitti. 500 Lira karşılığında tekrar H.Y’ye tek ova yazan medyum, bu sefer de yazılanı denize atmasını istedi.

HİÇBİR SONUÇ ALAMAYAN KADIN, SOLUĞU SAVCILIKTA ALDI

çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli öğretmen H.Y. denileni tekrar yaptı ve erkek çocuğunun art dönmesini bekledi. Aradan aylar geçmesine karşın erkek çocuğu Haneye dönmeyen kadın medyumla tekrar bağlantıya geçti ve bu sefer de bin Lira verdi. Medyumun yaptığı hiçbir yöntemin işe yaramadığını ayrım eden kadın soluğu savcılıkta aldı. Medyum Y.Ş. ile alakalı hatali ilaninda bulunan kadın, mevzu hakkinda açılan davanın duruşmasına katıldı.

“3 GÜN veyahut 7 GÜN BENİNLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEN LAZIM”

Bursa 7. Ağır karar Mahkemesi’nde ‘Dini inanç ve duyguların istismarı suretiyle dolandırıcılık’ suçundan açılan davanın duruşmasına tutuksuz yargılanan medyum Y.Ş, mağdur çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli öğretmen H.Y. ve taraf avukatları katıldı. Duruşmada yaşadıklarını laf eden H.Y, “Y.Ş’den Haneye dönmeyen erkek çocuğumu Haneye getirmek amaciyla yardım istedim. Benden 5 bin Lira istedi. öylesine param olmadığını söyleyip ona üzerimde bulunan üç bin 500 lirayı verdim. O da bana üzerinde iblise benzeyen tek resim var olan kağıda yazılar yazıp gece yarısı yakmamı istedi. Denileni yapmama karşın aylarca Erkek çocuğum Haneye dönmedi. Bunun üstüne tekrar Y.Ş. ile bağlantıya geçtim. Kendisine tekrar kazanç verdim ama tekrar Erkek çocuğum Haneye dönmedi. tekrar gittim bu sefer de kazanç verdim ama deney ettiği yollar işe yaramadı. nihayet gittiğimde bana ‘Üzerinde çok ağır tek şey var. Denediğim metotlar sen de zit tepti ya üç vakit veyahut 7 vakit benimle cinsel ilişkiye girmen lazım. Ondan ardindan üzerindeki perişan enerji kalkacak ve erkek çocuğun Haneye dönecek dedi. bendeniz de üç vakit önerinini onay ettim ve üç vakit süresince kendisiyle ilişkiye girdim. Yaşadıklarım beni çok mağdur etti. Psikolojimi bozdu, kendisinden şikayetçiyim” dedi.

çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli öğretmenin ifadesinin derhal peşinden mahkeme heyeti maznun medyum Y.Ş’ye laf hakkı verdi. Y.Ş. savunmasında çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli öğretmen H.Y’den kazanç aldığını onay ederken cinsel olarak mağdur kadından faydalandığı istikametindeki iddiaları ise onay etmedi. Duruşma yoksun evrakların bitirmesi amaciyla ileri tek tarihe ertelendi.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir