Ferhat Göçer’den Kızı Yağmur Göçer’in İddialarına Cevap: Art Niyetli Suçlama

Magazin

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer’in kızı Yağmur Göçer, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Yağmur, babasının operasyon olduğu süreçte yanında olmak adina karşısında olduğunu ve köpeklerine kızım derken kendisine ‘takoz’ diye seslendiğini de argüman etmişti.

BASIN AÇIKLAMASI YAPMAYA HAZIRLANIYOR

Ferhat Göçer, yasamsal medya hesabından mevzu hakkinda izahta bulundu. Göçer, şunları söyledi:

arkadaşlar merhaba. Kızımla alakalı (öncelikle onun sıhhati ve geleceği için) özelde kalması koşul olan konuların, kamuoyunu yanlış yönlendirmeyi planlayan tek zihniyetle, dürüstlükten ırak açıklamalarla gündeme gelmiş ve sizleri meşgul etmiş olmasından dolayı çok üzgünüm. Artık zorunluluk haline gelmesi hasebiyle bu çarşamba saat 10.30’da tek defaya mahsus yapacağım medya toplantısında tarafıma karşı öne sürülen planlı, haksız ve arka niyetli suçlamalarla alakalı ayrıntılı İzah yapıp sualleri bütün gerçekliği ile cevaplayacağım. Saygılarımla.

“RENCİDE EDİCİ SÖZLERLE MASADAN KOVULDUM”

8,5 ay evvel yaşadığım tek olay var. aş yedik birlikte, aş nihayetinde rencide edici sözlerle masadan kovuldum. Durup durken olmadı. bendeniz yurtta kalıyordum mektep için. Annem de ‘iyi görünmüyorsun bende kal biraz.’ dedi. bendeniz de annemde kalmaya başladım. Babamı da arayıp tek İzah yapmadım. Babam, yurdu arayıp babam bilgi aldı. Benim orada kalmadığımı öğrendi, ama dahada döneminden evvel biliyordu zaten. Bilmiyormuş benzeri davrandı, beni masadan ‘kovdu’ demek istemiyorum zoruma gidiyor uzaklaştırdı diyelim…

“KEDİ, KÖPEĞE ‘KIZIM’ BANA ‘TAKOZ’ DERDİ”

bendeniz şöhretinin Katiyen avantajını yaşamadım. bendeniz babama aşık, o işine aşıktı çünkü. Hanedeki kedi, köpeğe ‘kızım’ derdi, bana ‘takoz’ derdi. Gidip saklı gizli odamda ağlıyordum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir