Fenerbahçe’den Ayrılan Phillip Cocu, Süper Lig Takımlarına Kapıyı Kapatmadı

Spor

Fenerbahçe’nin Daha önceki teknik patronu Phillip Cocu, ak TV’ye röportaj verdi. Hollandalı teknik erkek Fenerbahçe’den ayrılışı, reis Ali Koç ve arkada var olan derbiyle alakalı şunları söyledi:

“Fenerbahçe’ye kırgın değilim. Bu muhteşem camia ile ayrıldığım amaciyla Ne yazık ki sadece. Fenerbahçe ile alakalı planlarım ve hayallerim uzunca vadeliydi. Ali Koç mükemmel tek lider. Benim buraya gelmemdeki en hatri sayilir büyüklükte neden onun vizyonuydu. Fenerbahçe taraftarı Ali Koç benzeri tek başkana sahip oldukları amaciyla çok şanslı. Galatasaray – Fenerbahçe derbisini izledim. Fenerbahçe galibiyeti kaçırdı.

“BENDEN SONRAKİ FENERBAHÇE umut VERİCİ”

Cocu, “Sizden sonraki Fenerbahçe’yi nasıl değerlendiriyorsunuz?” sualine istikbal amaciyla umut veren Cevabını verirken, Valbuena içinse “İyi futbolcu” dedi.

Hollandalı teknik erkek Cocu, “Süper Lig’den öneri alırsanız cevabınız ne olur?” istikametindeki soruya, “İstanbul dünyanın en iyi şehirlerinden biri. bendeniz tek profesyonelim. Geleceğin ne getireceğini bilemem” derken, bu sezon Süper Lig’de bütün kalbinin Fenerbahçe ile birlikte olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir