• facebook
  • twitter
  • googleplus

Sarıyer Odessa Kuaför Seçenekleri

  • Kasım 3, 2018
  • 0

Bayanlara Özel Kuaför Hizmetleri ve Seçenekleri

 

Son beş yıl içerisinde her yaşta ve her beğenide hanım arasında yaygınlık kazanan balyaj hizmetleri sarıyer odessa kuaför hizmetleri bünyesinde yer alıyor. Saçlarının arasına farklı ve marjinal olarak nitelendirilebilecek renklerin atıldığı bu işlem sonrası saçların doğal rengi korunurken aynı anda birden çok rengi saçlarında gören hanımlar çok daha bakımlı ve farklı görünmesinin ayrıcalığını yaşayabiliyor. Saçlarının çok daha canlı ve ışıltılı bir şekilde uzun süreli olarak korunmasını sağlayan bayanlar ise sarıyer odessa kuaför kategorisinde yer alan brushlight işlemlerini tercih edilebilir. Yarım saat ile bir saat arasında değişen uygulama süresi ile birlikte en az iki haftalık süreçte saçlar çok daha doğal bir şekilde ışıltılı bir havaya bürünüyor.

 

Uzun yolculuklara çıkılmadan önce yaptırılmakta olan brushlight uygulamaları ne istediğini ve nasıl görünmek istediğini bilen hanımlar için ideal standartlara sahip. Bu işlemde kullanılan malzemeler ve materyaller de aynı şekilde kalite içermekte ve çeşitli nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır. Düğün ve kına gecelerinden önce de işleme konan bruslight özellikle makyaj ile birlikte yapıldığında ortaya asla unutulmayacak güzellikte bir bayan bakım rehberliği de sunuyor. Saçlarının diplerinde beyaz çıkan hanımlar dip boyası yaptırabilir.

 

Dip boyaları genellikle kullanılan malzemelerin türüne göre bir ay ya da bir buçuk aylık süre kapsamında etkinliğini sürdürmektedir. Özel bir fırça kullanılarak uygulama alanına sokulan dip boya işlemleri her yaşta bayana tamamen tercihe ve ihtiyaca bağlı olarak yapılabilir. Saçlarını düzleştirmek ya da başka bir şekilde düzenlemek isteyen hanımlar fön uygulamalarında da popüler bir oranda faydalanıyor. Hanımların diğer vazgeçilmezleri arasında yer alan komple saç bakımı ve saç boyası da diğer sarıyer odessa kuaför kataloglarında uygun fiyatlarla güvenli ve dinamik bir şekilde yaptırılabilir.

 

Erkeklere Özel Seçenekler ve Kuaför Hizmetleri

 

Bakımlarına ekstra özen gösteren beyler için aynı güven ve hız ile uygulanan çeşitli kuaför işlemleri bulunuyor. Saçlarını istedikleri gibi şekil verdirerek kestiren erkekler aynı zamanda çeşitli sakal şampuanları ile birlikte özenle baktıkları sakalların haftalık ve aylık bakımlarını indirimli fiyatlarla yaptırabilir.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir