Medipol Başakşehir’den otizmli çocuklara destek

Spor

Avcı ve Arda Turan, otizmli çocukların; siyaset, spor, zanaat ve iş dünyasından ünlü isimlerin resimlerini çekerek iki Nisan Otizm Farkındalık Günü’nde açacağı sergi için objektifin karşısına geçti.

3. İstanbul Başakşehir fatih terim hocam Stadı’ndaki kulüp binasında yapılan organizasyonda otizmli çocuklardan Berkan İkizler Abdullah Avcı’nın, Enes Yağız Yılmaz da Arda Turan’ın resmini çekti.

Abdullah Avcı, otizmli çocuklarla tek araya gelmekten mutluluk dolu olmak duyduğunu belirterek, “Söz konusu proje kapsamında bizi ziyarete geldiler. Karşılıklı fotoğraflar çektirdik. Güzel fotoğraflar oldu. hemide kulüp ayni vakitte da bendeniz bu tür projelerde yer alıyoruz. Onları her vakit anımsamak benim ve kulübüm için nihayet derece önemli. Geldikleri için teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Medipol Başakşehirli futbolcu futbolcu arda turan da “Bu önemli projede bendeniz de varım. Enes benim fotoğrafımı çekti. Beni dahi güzel çıkardı. Enes’in eline sağlık.” ifadelerini kullandı.

Anadolu ajansı


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

<iframe id="player_669363" frameborder="0" scrolling="0" marginheight="0" marginwidth="0" allowfullscreen="allowfullscreen" src="/QuarkPlayer/Index?ContentParentId=1360147

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir