• facebook
  • twitter
  • googleplus

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Kapısında izdiham var

  • Aralık 12, 2017
  • 0

Alternatif tedavi uzmanı ve Türkiye’nin tek Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan evine ziyaretçi akını var. Akın akın gelen insanlar nedeniyle en az 20 gün sonraya randevu verebilen Aydınlı Mehmet Hoca’nın yardımcıları, gelmeden önce mutlaka telefonla randevu alınmasını istedi.

Türkiye’de son yıllarda artan büyü yapma olayları gözleri bu işin ilmiyle uğraşan alimlere çevirdi. Büyünün bozulması, sevdiğiyle birleşmek veya aile huzuru gibi konularda Havas alimlerini arayan vatandaşların gözdesi Aydınlı Mehmet Hoca.

Çocuk yaştan itibaren ortadoğuda çeşitli ülkelerde eğitim gören Aydınlı Mehmet Hoca, seneler önce kazandığı Havas alimi ünvanını sürdürüyor. Gelenleri geri çevirmeyen Aydınlı Mehmet Hoca, ilk olarak doktora gidilmesini tavsiye ediyor. Tüm hizmetleri yasal olan, ismini bile patent enstitüsünden onaylatan Aydınlı Mehmet Hoca’nın hiç bir eksik evrağı bulunmuyor.

Devlete bağlı, merdiven altı değil

Aydınlı Mehmet Hoca’yı tavsiyen eden vatandaşlar, “Bizler bu olayların varlığını bilerek geliyoruz. Aydınlı Mehmet Hoca çok göz önünde bir insan. Bu bize güven veriyor. Eskiden böyle şeyler için utanırdık şimdi gurur duyuyoruz. Aydınlı Mehmet Hoca bambaşka bir insan” ifadelerini kullandı.

Gaziantep’te ki yangınları durdurmuştu

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te çıkan sebepsiz yangınlarla Aydınlı Mehmet Hoca ilgilenmiş, evin küçük çocuğunun çıkarttığı zannedilen yangınların cinler tarafından çıkartıldığı ortaya çıkmıştı.

Haneye ifrit musallatı olduğunu belirleyen Aydınlı Mehmet Hoca, kimsenin kalamadığı evde bir süre kalmış ve yangınların belirli bir süre sonra tamamen kesilmesini sağlamıştı. Yangınları kesen Aydınlı Mehmet Hoca’nın müftülüğe bilgi vereceği öğrenilmişti.

Gaziantep’te ki olay ve ailenin beyanları üzerine bir anda ülke ve dünya gündemine oturan Aydınlı Mehmet Hoca, dünyaca ünlü Mısır El-Ezher Üniversitesi’nin de dikkatini çekti. Bilenlerin cin üniversitesi olarak değerlendirdiği dünyaca ünlü İslami Üniversite’de önümüzde ki günlerde yapılacak İslam ve İlim konferansına Aydınlı Mehmet Hoca davet edildi.

“Eşim bana karşı çok soğuk”

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan bürosuna gelenlerin arasında en önemli şikayetlerin başında eşler arasında ki problemler geliyor. Evine büyü yapıldığını düşünen kadın ve erkekler Bozdoğan’a gelerek Aydınlı Mehmet Hoca’nın öneri ve tavsiyelerini yerine getiriyor. Eşiyle arasında büyük problem olduğunu söyleyen Senem isimli bir büyü mağduru; “Eşim  bana çok soğuk davranıyordu. Beni gördüğü zaman sanki düşman görmüş gibiydi. Büyü sonradan aklımıza geldi ve buraya geldik. Burada yapılan ön bakımda değerlerimizin düşük olduğunu öğrendik. Şimdi çözümü için çalışmaya başladık ve çok memnunuz” ifadelerini kullandı.

 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir